Uw WEA team

Dit zijn onze mensen, dit is uw team…

Wie zijn het? De mensen die u te woord staan aan de telefoon, die achter de schermen werken aan de automatisering van uw processen, die u helpen met strategische beslissingen, die u adviseren over fiscale en juridische zaken? Hier stellen we graag ons team aan u voor. Of liever gezegd: úw team.

Bianca Eskes-van der Laan

Secretariaat

Energiek afhandelen van alle vragen en werkzaamheden van en voor klanten op het secretariaat

b.eskes-vanderlaan@weanaaldwijk.nl

René Hanemaaijer

Zelfstandig Assistent Accountant

Teamspeler

Subsidies / Salarissen / Jaarwerk

MKB/ Tuinbouw

r.hanemaaijer@weanaaldwijk.nl

Hans Ham

Zelfstandig Assistent Accountant

Programmatuur / Automatisering

Accuraat

MKB / Agrarisch

h.ham@weanaaldwijk.nl

Ed van Paasen

Relatiebeheerder

Sparringpartner
MKB / Agrarisch

e.vanpaasen@weanaaldwijk.nl

Erika van den Berg – Zijlstra

Register Belastingadviseur

To the Point
Fiscale aangiften / Jaarwerk
MKB / Argarisch

h.vandenberg-zijlstra@weanaaldwijk.nl

Gemma Baetings – Zuidgeest

Secretariaat

Energiek afhandelen van alle vragen en werkzaamheden van en voor klanten op het secretariaat

g.baetings-zuidgeest@weanaaldwijk.nl

Martine Grim

Accountant AA

Klantgericht en punctueel

MKB / Agrarisch

m.grim@weanaaldwijk.nl

Nico van Paassen

Hoofd Salarisadministratie

Servicegericht / Creatief Salarisadvies / WBSO en RDA / Uitkeringen Bedrijven / DGA’s / Particulieren

n.vanpaassen@weanaaldwijk.nl

Peter Loof

Relatiebeheerder

Service- en resultaatgericht

MKB / Transport / Agrarisch

p.loof@weanaaldwijk.nl

Linda Nederpelt

Gevorderd Assistent Accountant

Omzetbelasting / Tussentijdse cijfers

MKB / Tuinbouw

l.nederpelt@weanaaldwijk.nl

Marian de Kiewit – Vreugdenhil

Medewerker particuliere aangiftenpraktijk

Inkomstenbelasting / Schenk- en Erfbelastingaangiften

Toeslagen / CAK bijdrage

Particulieren

m.dekiewit-vreugdenhil@weanaaldwijk.nl

Marc-Jan Holslag

Fiscaal Jurist

Vennoot

Creatief

Bedrijven/DGA’s/Particulieren

mj.holslag@weanaaldwijk.nl

Jerry van Heijningen

Zelfstandig assistent accountant

Servicegericht

Specialist buitenlandse btw

Jaarwerk, salarissen en ict

MKB / Agrarisch

j.vanheijningen@weanaaldwijk.nl

Jos van Kester

Accountant AA
vennoot

Servicegericht / Vooruitstrevend

Accountancy / Business Valuation / Cloud

MKB / Tuinbouw

j.vankester@weanaaldwijk.nl

Sabine de Vries – Gardien

Secretariaat

Energiek afhandelen van alle vragen en werkzaamheden van en voor klanten op het secretariaat

s.devries-gardien@weanaaldwijk.nl

Remco van Kester

Beginnend assistent accountant

r.vankester@weanaaldwijk.nl

Suzanne van der Helm-Damen

Gevorderd assistent

s.vanderhelm-damen@weanaaldwijk.nl

Ben Vijverberg

Financieel adviseur accountant

b.vijverberg@weanaaldwijk.nl

Ilse Krijnen

Beginnend fiscaal medewerker

i.krijnen@weanaaldwijk.nl

Bart Overdevest

Zelfstandig assistent

b.overdevest@weanaaldwijk.nl